Ahad Tekstil HakkInda

Şirketimiz hakkında bilmek istediğiniz her şey

AHAD TEKSTİL

Gıda Taşımacılık Teks. Tem. Tar. Hayv. San. Tic. Ltd. Şti
About Image
About Image
About Image
About Image

AHAD TEKSTİL1990 yılında Atık Pamuk Temizleme Ve Tedarikçisi olarak Kahramanmaraş’ta faaliyete başlayan Ahad Tekstil, ağartma tesisini 2003 yılında kurdu.
Modern İtalyan Menşeili Makinalarla ve Yüksek Kalite Üretim Proseslerini kullanarak Kaliteli Ve Sağlıklı Hammaddeler üreten Ahad Tekstil, teknolojiyi yakından takip ederek üretim ağını genişletmiş ve Ülke ekonomisine katkı sağlamayı başarmıştır.
Zig-Zag Pamuk, Rolle Pamuk, Pamuklu Kulak Çöpü, Pamuk Pedleri, Tamponlar gibi ürünlerin ham maddelerini üreterek imalatçıya sunmaya devam eden Ahad Tekstil, ürün kalitesine verdiği önem ile kısa sürede sektörün öncüsü oldu.
Yıllık Üretim Kapasitesini 5 Bin Tondan 7 Bin 500 Tona Çıkaran Ahad Tekstil, AR-GE çalışmalarına Önem Vererek en iyi kalitede ürün üretmeyi hedeflerken istihdama da katkı sağlamaya devam ediyor.
AhadTekstil ayrıca pamuk tekstil atıklarının ihracatını yapmaktadır.
Ahad Tekstil, ağartılmış pamuk üretimini,I.e. EuropeanPharmacopoeia, British Pharmacopoeia standartlarına ve teknik verilerine uygun olarak Analitik Metodlarla Gerçekleştirilmektedir.
Birçok ülkeye ihracat yapan Ahad Tekstil,Avrupa ülkelerinin yanı sıra Rusya Federasyonu’na da ihracat gerçekleştirmektedir.
Ahad Tekstil, Yakın gelecekte Amerika ve Güney Amerika ülkelerine ihracat yapmayı planlamaktadır.
Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini asıl amaç bilerek, en kaliteli hidrofil pamuk ürünlerini müşterilerin hizmetine sunmayı kendine görev edinmiş olan Ahad Tekstil, çevreye verdiği önemle de dikkat çekiyor.
Doğayı ve çevreyi koruyacak, iyileştirecek bireylerin yine bizim insanımız olduğuna inananAhad Tekstil,kendi bünyesinde kuruduğu 3 Bin Tonluk Arıtma Tesisi ile çevreye zarar vermeden üretim yapmaktadır.

AHAD TEKSTİL
Kalite ve güvenin adresi

BÖLÜMLER

Ekibimiz en iyi ürünleri elde etmek için sürekli çalışıyor
John Doe

depo

Pamuk

Burada servise hazır pamuk balyalarını görmektesiniz.

Josh Clark

LABORATUVAR

Laboratuvar

Laboratuvarımızda ürün kalitesi sürekli kontrol edilmekte ve european pharmacopoeia standartlarına bağlı kalınmaktadır.

Mary Jane

İŞLEtME

İşletme

cİşletmemizde atık pamuk büyük bir titizlikle temizlenmekte ağartılmakta ve kullanıma hazır hammadde haline getirimektedir.

Nix Maxwell

fabrikaFabrika

Kahramanmaraş'ta bulunan fabrikamız şehrimizin adeta dünyaya açılan bir kapısı. Oluşturduğumuz istihdam ve ihracat ile ülke ekonomisine katıkısı büyük..